Rumbullion!®-2.png

Rumbullion ctí staré námořnické tradice a představuje poctivý blend těch nejlepších rumů z Karibiku obohacený o ty nejlepší suroviny, na jaké mohli námořníci při svých cestách narazit - mimo jiné třeba pomeranče ze Sevilly, vanilku z Madagaskaru nebo tajnou směs koření. Lepší rum na chladné zimní večery prostě a jednoduše neseženete. Ať už jste obklopeni svými přáteli, nebo jen sami relaxujete u dobré knížky.

Rumbullion spiced rum
Rumbullion navy strength
Rumbullion XO
The Illusionist gin
Logo-test.png

Odhalte tajemství Iluzionisty: sytě modrý gin, který Vás odvede od šedi všedního dne a promění se v jemně růžový gin & tonik. Narozen v Mnichovském Glockenbachu a připraven poskytnout magické zážitky z ginu.

Bathtub sloe gin
Bathtub navy strength
Bathtub old tom gin
Bathtub gin
Rumbullion!®-3.png

Bathtub gin není ani zdaleka obyčejný gin. Narozdíl od naprosté většiny produktů přidává ochucující složky až do vypáleného chuťově neutrálního destilátu, čímž umožní jednotlivým tónům mnohem lépe vyniknout. I laický degustátor tak ocení velmi jemnou chuť s intenzivními tóny pomeranče, jalovce, skořice i kardamomu a jasně citrusovým závěrem, který v ústech zůstává ještě dlouho po dopití. Jestli hledáte skvělý gin, který si zamilujete samotný, s tonikem i v jakémkoliv jiném pokročilejším koktejlu, je Bathtub jasná volba.

That+Boutique-y+Rum+Company+Logo+Centred

Výjimečné rumy od nezávislé anglické společnosti. Velmi limitované množství z palíren napříč karibikem a jižní amerikou.

Untitled%20design%20(10)_edited.jpg
Pampelle_Hero_Product_NoBG_SML.png
Pampelle_Master_C.png

Pampelle Ruby l‘ Apéro je vyroben z ručně sbíraných organických červených grepů ze slunného ostrova Korsika a vinného destilátu z oblasti Cognac.  Výsledkem této kombinace je unikátní sladkohořká chuť, která však není způsobena přidáním cukru. Pampelle obsahuje o 30% méně cukru než většina ostatních aperitivů.

Obrázek.png

Spojení historie a tradice destilace v samotném srdci Londýnského city společně s moderním pohledem na současný svět ginu. To je City of London distillery.

Obrázek1.png
Obrázek1 (kopie)-2.png
Obrázek6-2.png
Obrázek4.png
Obrázek5.png
Marylebone_Award-winning_London_Dry_Gin_
Marylebone_Award-winning_Cask_Aged_Gin_1
Marylebone-Gin-logo-Navy_x60.png

Mimořádně oceňované giny navazující na tradici gregoriánského Londýna.

Marylebone_Award-winning_Orange_Geranium
SG_LOGO_300x138_98b2e79f-0369-43b0-b3c5-

Unikátní rodinná značka irské whiskey, jejíž historie sahá až do roku 1830

Samuel-Gelstons-Single-Pot-Still-Irish-W
Samuel-Gelstons-Blended-Irish-Whiskey_11
BFA0E0_2.png
BFR0E0_1.png
BMG0E0_1.png
BPA0E0_1.png
Logo-Quadri-HD-detoure.png

Ovocná pyré od věhlasného francouzského výrobce. V každém balení najdete jen 100% nejkvalitnějšího ovoce, žádný přidaný cukr, žádné aroma, žádný konzervant.