top of page
The Illusionist gin
Logo-test.png

Odhalte tajemství Iluzionisty: sytě modrý gin, který Vás odvede od šedi všedního dne a promění se v jemně růžový gin & tonik. Narozen v Mnichovském Glockenbachu a připraven poskytnout magické zážitky z ginu.

Pampelle_Hero_Product_NoBG_SML.png
Pampelle_Master_C.png

Pampelle Ruby l‘ Apéro je vyroben z ručně sbíraných organických červených grepů ze slunného ostrova Korsika a vinného destilátu z oblasti Cognac.  Výsledkem této kombinace je unikátní sladkohořká chuť, která však není způsobena přidáním cukru. Pampelle obsahuje o 30% méně cukru než většina ostatních aperitivů.

Sentinel-Logo-Variation-3.png.webp

Výjimečný rum z Ilusionist Distillery. 100% BIO destilát se vyrábí v Paraguayi a zraje unikátní metodou "ACOUSTIC AGEING“. 

Každá lahev navíc obsahuje váček s malým sprejem. Ten obsahuje jednu ze 6 koktejlových vůní rovněž v BIO kvalitě. Jednoduše ji nastříkejte do nápoje nebo na něj a vychutnejte si ji. Vůně jsou v příchuti fíková, sušenková, tmavé koření, mandarinka, meruňka nebo lískový oříšek.

Admiral Vernon's Old J Spiced Rum je prvotřídní lihovina vyrobená z karibského rumu z Trinidadu a Barbadosu. Směs s kořením, sladkou vanilkou a perskou limetkou se zkoušela více než šedesátkrát, než se našla správná kombinace ingrediencí a zrodil se jemný a kořeněný chuťový profil.

Logo-Quadri-HD-detoure.png

Ovocná pyré od věhlasného francouzského výrobce. V každém balení najdete jen 100% nejkvalitnějšího ovoce, žádný přidaný cukr, žádné aroma, žádný konzervant. 

BPA0E0_1.png
BMG0E0_1.png
BFR0E0_1.png
BFA0E0_2.png
bottom of page